Smer Indija
Zbudili smo se ob 7:45 in v počasnem, deževnem jutru smo se ohladili v hostlu.

Internet, kava, pivo, kosilo. Boško je šel na tek. Ob 13:00 smo imeli svoj avtobus. To je bila 19-urna vožnja, ne hudo.
Experiencing the Earth
by Dzangir · Published · Updated
Zbudili smo se ob 7:45 in v počasnem, deževnem jutru smo se ohladili v hostlu.

Internet, kava, pivo, kosilo. Boško je šel na tek. Ob 13:00 smo imeli svoj avtobus. To je bila 19-urna vožnja, ne hudo.
by Dzangir · Published 28/11/2022 · Last modified 30/01/2023
More