Basa vijetnamski restoran u Ljubljani

Saznao sam da sada imamo dva vijetnamska restorana u Ljubljani. Tako da sam morao posjetiti novi, Basa (nadimak vlasnika). Nakon posla, stigao sam tamo popodne.

Basa vijetnamski restoran u Ljubljani 1

Među jelima poput proljetnih rolnica i piletine Ga, odabrao sam najčešći izbor, goveđu supu Pho Bo. Nisam dugo čekao na svoju narudžbu.

Basa vijetnamski restoran u Ljubljani 2

Iako sam naručio manju porciju, bila je prilično velika. Sa strane sam dobio bijeli luk, ljuti sos i klice koje sam mogao koristiti po svom ukusu. Obrok je bio dobar, ali nešto je nedostajalo (cilantro?). Nakon što sam završio, platio sam 14,5€ i otišao na utakmicu Olimpije u Tivoliju.

You may also like...

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *