Saznao sam da sada imamo dva vijetnamska restorana u Ljubljani. Tako da sam morao posjetiti novi, Basa (nadimak vlasnika). Nakon posla, stigao sam tamo popodne.
Među jelima poput proljetnih rolnica i piletine Ga, odabrao sam najčešći izbor, goveđu supu Pho Bo. Nisam dugo čekao na svoju narudžbu.
Iako sam naručio manju porciju, bila je prilično velika. Sa strane sam dobio bijeli luk, ljuti sos i klice koje sam mogao koristiti po svom ukusu. Obrok je bio dobar, ali nešto je nedostajalo (cilantro?). Nakon što sam završio, platio sam 14,5€ i otišao na utakmicu Olimpije u Tivoliju.

