Nakon što sam preuzeo karte, imao sam vremena prije utakmice. Bio sam gladan i prošetao sam do WTC-a i Zokija, balkanskog roštilja sa tradicijom.
Bio sam gladan, ali sam ipak naručio previše. 10 leskovačkih ćevapa sa ajvarom i lukom, lepinja, prebranac, šobska salata i dva feferona na žaru. Popio sam pola litre cedevite.
Obrok je bio odličan i nisam ništa ostavio na tanjirima čak iako naručeno bilo za 2 osobe. Kad sam završio, odsjedio sam 10 minuta samo toliko da se hranu malo slegne. Platio sam 26 € sa bakšišom i krenuo sam na utakmicu. Najbolji balkanski roštilj u ovom dijelu grada.
